Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
New York +1555225314
PADI DIVE MASTER DALICI EĞİTİMİ

Katılım Koşulları

     1) En az 18 yaşında olmak
     2) PADI Kurtarma Dalıcısı olmak (veya başka bir organizasyondan eşdeğer sertifikaya sahip olmak)
     3) Son 24 ay içinde Emergency First Response Birincil ve İkincil Müdahale kursunu bitirmiş olmak (veya başka bir sistemin CPR ve İlk Yardım belgesine sahip olmak)
     4) Kurs başlangıcında en az 40 dalışa sahip olmak (Kurstan mezuniyet için en az 60 kayıtlı dalışa sahip olma şartı vardır)
     5) Dalışa uygun olmak ve son 12 ay içerisinde alınmış ve hekim onaylı bir Tıbbi Beyan Formunu ibraz etmek

Hakları : Eğitimle ilgili olan ve olmayan aktiviteleri, dalışları organize etmek ve yönetmek, denetlemek, PADI kurslarında PADI Eğitmenine eğitimlerde asistanlık yapmak,Bağımsız olarak Serbest Dalıcı eğitimi vermek, Gerekli staj ve eğitim tamamlandığı takdirde, Scuba Dalışını Keşif (Deneme Dalışı) aktivitelerini sığ suda gerçekleştirmek, İlk Yardım Eğitmeni kursunu başarıyla tamamlamak halinde İlk Yardım kursları vermektir.

Teorik Ders : Evde çalışma ve/ya dershane eğitimleri ile tamamlanabilir. Divemaster'ın sahip olması gereken özellikler, Dalış aktivitelerini denetleme, Öğrencilerle çalışma, Dalış güvenliği ve risk yönetimi, Divemaster'ların yürütebileceği programlar, Özel dalış becerileri ve aktiviteleri, Dalış sektörü ve kariyer hedefleri, Dalış çevresi hakkında bilinç kazanma ve Dalış Teorisi konusunda kapsamlı bilgiyi teorik dersler esnasında edineceksiniz.

Ders Ücreti : Lütfen iletişime geçerek güncel fiyat için bilgi alınız.

Ders Ücretine Dahil Olanlar : Teorik Ders , Dalışlarda gerçekleştirilecek pratik beceriler ,Divemaster Tarafından Yürütülen Programların Çalışması ,Pratik Değerlendirme

Dalışlarda Yapılacak Olan Eğitim
    Pratik Beceriler
* Dalış yeri düzenlenmesi ve yönetimi
* Haritalandırma projesi
* Dalış brifingi
* Arama ve kurtarma senaryosu
* Derin dalış senaryosu
Divemaster Tarafından Yürütülen Programların Çalışması
* Sığ Suda Scuba Tekrarı
* Serbest Dalış Kursu ve Şnorkel Denetimi
* Sığ Suda Scuba Dalışını Keşif Programı
* Scuba Dalışını Keşif Programı - Ek Açık Su Dalışı
* Açık Suda Yerel Dalışı Keşif
Pratik Değerlendirme
* Sığ Suda Temel Seviye Öğrencilerle Çalışma
* Açık Suda Temel Seviye Öğrencilerle Çalışma
* Açık Suda Devam Eğitimleri Alan Öğrencilerle Çalışma
* Açık Suda Sertifikalı Dalgıçlarla Çalışma
     * Profesyonellik (Eğitmen tüm bölümleri dikkate alarak bir puan verir)

Ekstra Masraflar:

Divemaster Eğitim Seti: Kursa başlarken orijinal PADI Divemaster kitabı, 4 adet Divemaster slate'i, PADI Eğitmen Manueli, Eğitmen Manueli çantası (Binder) ve Divemaster hologramını içeren eğitim seti alınır. Daha sonra Asistan Eğitmen veya Açık Su Scuba Eğitmeni (OWSI) olmaya karar verildiğinde Eğitmen Manueliyle ilgili tekrar masraf yapılmaz. Yeni standartlar gereği her Divemaster adayının bu sete sahip olması gerekmektedir.
Kurs sonunda doğrudan PADI'ye ödenecek olan Divemaster başvuru harcı: 200 İngiliz Poundu.

*****ÖNEMLİ BİLGİ *****

Dalış İzin Kimliği: TSSF/CMAS dalıcı veya eğitmen eğitim sistemi dışında bir başka bir eğitim sistemine ilişkin belgesi olan T.C. vatandaşı dalıcı ve dalış eğitmenlerinin, Türkiye karasuları ile iç sularında dalış yapabilmeleri için sorulduğunda yetkililere göstermek zorunda oldukları Federasyondan almış oldukları kimliğini,

İstenilen Belgeler : Kurs esnasında ; Kayıt formu ve sağlık beyan formu dolduruluyor. Dalıcı adayı yanında 4 adet vesikalık fotograf ve nüfus cüzdan fotokopisi getiriyor.

Kimler Katılamaz : Uzuvu eksik olanlar, görme-işitme engelliler,kalp,astım,tansiyon rahatsızlığı olanlar,madde bağımlıları.