Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
New York +1555225314
PADI ADVANCED OPEN WATER DALICI EĞİTİMİ

Katılım Koşulları

      1) 15 yaşını doldurmuş olmak,
      2) Yüzme Bilmek
      3) Sağlık beyan formunu doldurmak.

Hakları : Bu belge ile 18 metreye kadar dalma hakkını elde edeceksiniz. PADI’nin temel seviye eğitimini tamamlayarak Open Water Diver olmuş kişilerin, dalış arkadaşları ("buddyleri") ile bağımsız dalışlar yapma hakları vardır. Yani iki Open Water Diver belgesine sahip dalgıç, bir araya gelerek başlarında lider olmadan dalış yapma yetkinliğine ve yetkisine sahiptirler. Bu şekilde dalış yapabilen dalgıçlara “Özerk Dalgıç” denmektedir. Tabi ki burada kişisel tercihler, bölgeyi tanıma, koşulların uygunluğu ve yerel mevzuat da önemlidir. Eğer kendinizi lider olmadan dalış yapmaya henüz hazır hissetmiyorsanız veya bölgeyi tanımıyorsanız, o zaman bir profesyonelden yardım almak daha uygun olabilir.

Alabileceği Uzmanlıklar : Gece, Zenginleştirilmiş Hava ( Nitrox ) , Sualtı Fotografçılığı, Malzeme Bakım Onarım , Mükemmel Denge , Sualtında Yön Bulma, Balıkları Tanıma,

Sertifika almak için : 9 Saat teorik ders, havuz eğitimi ve hafta sonları gerçekleştirilen dalış turlarına katılıp uygulama eğitimi tamamlanmalı.

Ders Ücreti : 1100 TL ( 5 Kişi ve üstündeki gruplar için indirimli fiyatı sorunuz.)

Ders Ücretine Dahil Olanlar : 9 Saat teorik ders. ( Hafta içi ve hafta sonu 10:00-22:00 arası istenilen gün ve saat aralığında ), orijinal PADI Online Türkçe ders kitabı , PADI ‘ye ödenen kart ücreti. Deniz eğitimine gitmeden önce ,4 saat'lik havuz eğitimi zorunludur.5 mt derinliğe sahip havuzda gerçekleştirilir. Havuz eğitimi ve havuz giriş ücreti ödenen ücrete dahildir.

*****ÖNEMLİ BİLGİ *****

Dalış İzin Kimliği: TSSF/CMAS dalıcı veya eğitmen eğitim sistemi dışında bir başka bir eğitim sistemine ilişkin belgesi olan T.C. vatandaşı dalıcı ve dalış eğitmenlerinin, Türkiye karasuları ile iç sularında dalış yapabilmeleri için sorulduğunda yetkililere göstermek zorunda oldukları Federasyondan almış oldukları kimliğini,

İstenilen Belgeler : Kurs esnasında ; Kayıt formu ve sağlık beyan formu dolduruluyor. Dalıcı adayı yanında 4 adet vesikalık fotograf ve nüfus cüzdan fotokopisi getiriyor.

Kimler Katılamaz : Uzuvu eksik olanlar, görme-işitme engelliler,kalp,astım,tansiyon rahatsızlığı olanlar,madde bağımlıları.